Home / Kuriozitete

Kuriozitete

Mbani Frymën: Xhansu kapet duke u puthur në mes të restorantit, nuk do ta besoni se me cilin aktorë (FOTO)

Leyla Tanlar në moshë shumë të re filloi karrierën dhe bashkë me të edhe jeta private u bë temë e medieve të mëdha turke. Si e famshme edhe në rrugë fotografohet nga qytetarët e thjeshtë, foto të cilat vërshojnë në rrjetet sociale dhe media. U raportua shumë herë për lidhjen …

Read More »

‘Dilara’ nënë për herë të parë, sjell në jetë një vajzë me bashkëshortin shqiptar që e njohim të gjithë, ja kush është (FOTO)

Aktorja e famshme turke Ebru Ozkan, e njohur në Shqipëri si Dilara në filmin turk ‘Fate të Kryqëzuara’ është bërë nënë për herë të parë. 39-vjeçarja ka sjellë në jetë një vajzë, me bashkëshortin shqiptar. Dy aktorët janë martuar më 4 korrik të 2016-ës. Ata janë një prej çifteve më …

Read More »

Ja Vlen ta Shikoni: ‘Po Sikur Të Të Tradhtojë Besi?’, Reagimi I Xhensilës Do T’ju Lërë Gojëhapur….(VIDEO)

Ja Vlen ta Shikoni: ‘Po Sikur Të Të Tradhtojë Besi?’, Reagimi I Xhensilës Do T’ju Lërë Gojëhapur….E ftuar në emisionin të Roza Latit, Xhensila Myrtezaj u shpreh se thyerja e besimit ishte diçka që ajo nuk e falte. E si për ta bërë disi më të prekshme këtë temë, Roza …

Read More »

E mbani mend Rudinën tek ‘Dy herë mat’? Ja si duket ajo sot (FOTO)

Ndonëse nuk e vazhdon më aktrimin, Rudinën tek filmi “Dy herë mat” me siguri të gjithë e mbani mend. Dhe nëse nuk ju kujtohet, por ju risjellim shprehjen që u bë hit nga ky film: “Dua edhe akullore, edhe çokollatë”. Por si duket “Rudina” pas kaq shumë vitesh? Aktorja Manjola …

Read More »

Këto Pamje do ju lënë pa fjalë: Nuk Do Ta Besoni Se Cfarë Po I Bën Biznesmeni Maqedonas Adelina Tahirit Vetëm Që Të Duket Si….(FOTO)

Nuk do ta besoni se cfarë po i bën biznesmeni maqedonas Adelina Tahirit vetëm që të duket si….Këngëtarja pak ditë që është fejuar me biznismenin maqedonas i cili është pronar i një sërë biznesesh në Maqedoni, dhe mes të cilave janë shumë kompani të mëdha. E më shumë u komentua …

Read More »

Prezantuesja shqiptare në siklet, i del gjoksi live në emision, ja kjo video ekskluzive….

Prezantuesja shqiptare në siklet, i del gjoksi live në emision….Një prezantuese shqiptare e cila është shfaqur në një emision ku kishte shumë media dhe që për pak minuta ajo u bë shumë e përfolur edhe e komentuar. Për deri sa ajo ishte në prani me publikun asaj i ndodhi ajo …

Read More »

E zë gjumi në emision… Do të qeshni me lot me atë çfarë bën prezantuesi…

E zë gjumi në emision… Do të qeshni me lot me atë çfarë bën prezantuesi…Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë transmetimit të një emisionit italian ku prezantuesi Kur ishte duke i bërë një pyetje te ftuarës, atij i kanë bërë me shenjë për një grua të cilën e kishte …

Read More »

A jeni gati të befasoheni: Shikoni si dukeshin Nora, Mihrija, Gili e Leonora në vitin 2000 (FOTO)

Ata kanë ndryshuar shumë në pamje që prej vitit 2000. Vitet e fundit është bërë trend që këngëtaret edhe këngëtarë, të ndërhyjnë në fytyrën dhe trupin e tyre. Sipas tyre, nëse je personazh publik duhet pajteter të jesh ‘perfekt’. Në Kosovë dhe Shqipëri, në periudhën e pasluftës prezantimet skenike të këngëtareve …

Read More »

Bes Kallaku i blen Xhensilës pallton e pellushit që kushton më shumë se një makinë (FOTO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar pak ditë më parë videoklipin e këngës, ‘Çelsi i zemrës’ e cila ishte një dedikim kushtuar bashkëshortit të saj Bes Kallaku. Këtë këngë, e bukura Xhensilë e ka kënduar ditën e dasmës dhe më në fund publikoi dhe videoklipin ku të dy janë shfaqur mjaft …

Read More »