Home / Lajme

Lajme

asdasdadasdadsada

Partia opozitare maqedonase OBRM-PDUKM, sot ka lëshuar akuza në drejtim të ministrit të Shëndetësisë, Venko Filipçe, duke thënë se ai do të harxhojë 300 milionë euro më shumë për ndërtimin e Qendrës Klinike në Shkup. Ata thonë se kryeministri Zoran Zaev dhe Venko Filipçe po shkapërderdhin paratë e qytetarëve, njofton …

Read More »

Daja në punë, Ja çka më bëri Nusja dajës në shtëpi..(Pamje)

Rrëfimi/ Pasi vendosa dorën nën mbathjet e gruas së dajës, ajo…rreth 19 vjec dhe ajo ishte reth 29 vjec. shkoja shpesh te daja im,por ate dite daja im qelloi turni i trete ne pune dhe nuk ishte dhe meqe ishte vete nusja e dajes tim me tha te flija tek …

Read More »

E Papritur: ‘Cilët janë më të mirë në shtrat, grekët apo shqiptarët?’: Përgjigjet Anxhela Peristeri do ju lë pa fjalë (VIDEO)

Këngëtarja e famshme shqiptare Anxhela Peristeri ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Shiko kush luan”, ku i është dashur t’u përgjigjet disa pyetjeve disi të sikletshme. Siç dihet tashmë, Peristeri ka jetuar për vite të tëra në Greqi dhe një nga pyetjet ka qenë se cilët janë më …

Read More »

Humbi 45 kilogram vetëm sepse shtoi një përbërës në kafe që ne të gjithë e kemi në frigorifer

Përveç stimulimit të vigjilencës së organizmit, nëse shtoni një përbërës në kafe është një eliksir i vërtetë për humbje peshe. Multimilioneri Dave Apspei zbuloi se me ndihmën e vetëm një përbërje që i shtoi kafesë kishte humbur 45 kilogramë. Sekreti është në yndyrna të mira që do të parandalojnë që …

Read More »

E Pabesueshme: Një thelb hudhër në mëngjes në stomak bosh, dhe Shihni se çfarë ndodh më pas

A e dini se ngrënia e një thelbi hudhre bën qudira për trupin tuaj? Hudhëra një përbërës i thjeshtë me përfitime të pabesueshme shëndetësore. Hudhra stimulon sistemin imunitar dhe normalizon florën e barkut. Hudhra është një antibiotik i fuqishëm natyror. Me të vërtetë punon! Hudhra vret një numër shumë të …

Read More »

DRITHERUESE: Ditë Zie Për Genën Humb Njeriun Më Të Shtrenjtë….(Foto)

Ditë Zie Për Genën , Humb Njeriun Më Të Shtrenjtë….Genën humb njeriun më të shtrenjtë / Këngëtari nga Shqipëria,Gena sot ka humbur nje person shum te dashur ne jeten e tij, e cila ishte e sëmurë tash e një kohë të gjatë. Kjo ditë ka qenë mjaftë e trishtueshme për …

Read More »

Trondit me këto fjalë Adelina Tahiri: “Më mirë të jem bashk me një milioner maqedonas, se sa me një…

Këngëtarja Adelina Tahiri gjithmonë tregon luksin në të cilin jeton. Para se të martohej me avokatin milioner, ajo e tregonte luksin me veshje të shtrenjta e udhëtime. Ndërsa pas martese, duket se Adelina është kthyer në një nuse që merret me shtëpinë. Në një intervist ishte e ftuar Adelina ku …

Read More »

Adelina Tahiri dhe milioneri maqedonas blejnë shtëpi, ja pamjet brenda ambientit luksoz (Foto/Video)

Adelina Tahiri dhe milioneri maqedonas blejnë shtëpi, ja pamjet brenda ambientit luksoz….Pas martesës me milionerin maqedonas Serjoza Markov, Adelina Tahiri është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të showbizit shqiptar duke qenë se jetën private e ka mbajtur gjithnjë të hekurt. Adelina sot ka zbuluar me anë të …

Read More »

LAJM SHOKUES: Cfarë po ndodhë, Daja i Arieles atentat para baneses vllaut të Aldisonit (Kujdes Pamjet)

LAJM SHOKUES: Cfarë po ndodhë, Daja i Arieles atentat para baneses vllaut të Aldisonit….Vrasja e studentes 20 vjecare ka tronditur gjithë trojet shqiptare. Aldison Belulaj ka nderruar jete para disa diteve ne qendren spitalore universitare Nene Tereza, teksa ndodhej prej nje jave ne gjendje kritike per jeten. Por dje ndodhi …

Read More »

DRITHERUESE: Eni Çobani përlotet live në studio për të birin dhe bën rrëfimin e pazakontë për të shoqin

Ajo është padyshim një nga juristet më të famshme në Shqipëri për shkak se shfaqet çdo ditë në rubrikën ‘Shihemi në gjyq”. Për herë të parë ajo rrëfeu historinë e saj të dashurisë me bashkëshortin Avenirin dhe u përlot kur mori në studion e emisionit “Rudina” një videomesazh nga i …

Read More »