Home / VIDEO

VIDEO

Daja në punë, Ja çka më bëri Nusja dajës në shtëpi..(Pamje)

Rrëfimi/ Pasi vendosa dorën nën mbathjet e gruas së dajës, ajo…rreth 19 vjec dhe ajo ishte reth 29 vjec. shkoja shpesh te daja im,por ate dite daja im qelloi turni i trete ne pune dhe nuk ishte dhe meqe ishte vete nusja e dajes tim me tha te flija tek …

Read More »

Trishtuese! Ja çka ndodhi derisa po varrosej Florenc Beqiraj

Trupi i pajetë i Florenc Beqirajt ka mbërritur më në fund në qytetin e Shkodrës. Arkivoli, i mbuluar me një flamur shqiptar ka qenë vendi ku janë derdhur lotët e familjarëve. Nëna e Florencit, gjyshja dhe të tjerë familjarë kanë pritur në banesë trupin e të voglit të tyre dhe …

Read More »