Home / Kuriozitete / ‘Dilara’ nënë për herë të parë, sjell në jetë një vajzë me bashkëshortin shqiptar që e njohim të gjithë, ja kush është (FOTO)

‘Dilara’ nënë për herë të parë, sjell në jetë një vajzë me bashkëshortin shqiptar që e njohim të gjithë, ja kush është (FOTO)

Aktorja e famshme turke Ebru Ozkan, e njohur në Shqipëri si Dilara në filmin turk ‘Fate të Kryqëzuara’ është bërë nënë për herë të parë. 39-vjeçarja ka sjellë në jetë një vajzë, me bashkëshortin shqiptar. Dy aktorët janë martuar më 4 korrik të 2016-ës. Ata janë një prej çifteve më perfekt që janë dhe gjithmonë në qendër të vëmedjes, por ja kush është bashkëshorti i saj shqiptarë edhe ai është aktorë, për më shumë shtypni posht reklamen dhe ju hapen fotot e tyre:

loading...