Home / Kuriozitete / E mbani mend Rudinën tek ‘Dy herë mat’? Ja si duket ajo sot (FOTO)

E mbani mend Rudinën tek ‘Dy herë mat’? Ja si duket ajo sot (FOTO)

Ndonëse nuk e vazhdon më aktrimin, Rudinën tek filmi “Dy herë mat” me siguri të gjithë e mbani mend. Dhe nëse nuk ju kujtohet, por ju risjellim shprehjen që u bë hit nga ky film: “Dua edhe akullore, edhe çokollatë”. Por si duket “Rudina” pas kaq shumë vitesh? Aktorja Manjola Begolli mbaroi studimet për ekonomik dhe sot është një biznesmene, por edhe mahnit me bukurin e saj, shikoni si duket ajo sot, shtypni posht reklamen dhe ju hapen fotot e saj:

loading...