Home / Lajme / E Papritur: ‘Cilët janë më të mirë në shtrat, grekët apo shqiptarët?’: Përgjigjet Anxhela Peristeri do ju lë pa fjalë (VIDEO)

E Papritur: ‘Cilët janë më të mirë në shtrat, grekët apo shqiptarët?’: Përgjigjet Anxhela Peristeri do ju lë pa fjalë (VIDEO)

Këngëtarja e famshme shqiptare Anxhela Peristeri ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Shiko kush luan”, ku i është dashur t’u përgjigjet disa pyetjeve disi të sikletshme. Siç dihet tashmë, Peristeri ka jetuar për vite të tëra në Greqi dhe një nga pyetjet ka qenë se cilët janë më të mirë në shtrat, meshkujt shqiptarë apo ata grekë. Megjithatë, ajo nuk ka ngurruar të përgjigjet menjëherë dhe shikoni se cfarë thot, shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet video:

loading...