Home / Flet e dashura e deputetit shqiptar: Ai më mashtroi, ne do martoheshim

Flet e dashura e deputetit shqiptar: Ai më mashtroi, ne do martoheshim

Deputeti shqiptar i partisë “Nisma për Kosovën”, Haxhi Shala u bë sot pjesë e një skandali kur një femër e quajtur Angelina postoi disa foto me deputetin duke pretenduar se e kishte të dashur.
Deputeti e mohoi lidhjen me Angelinën duke thënë se ajo ishte përkrahëse dhe vetëm kaq. Por mesa duket historia e tyre ka nisur shumë vite më përpara dhe dyshja njihen shumë mirë.
Të paktën kështu ka deklaruar Angelina për gazetën Express ku është shprehur se deputetin Shala e ka njohur gjatë luftës pasi edhe ajo ka qenë pjesë e Ushtrisë Çlirimtare.“Pas luftes ne kemi qenë në lidhje për gjashtë muaj derisa ka ardhur gruaja e Haxhiut nga Zvicra me fëmijët dhe unë e kam kuptuar se ai është i martuar dhe nuk më ka dashur asnjëherë”Madje siç tregon Anxhelina, ata kishin planifikuar edhe të krijonin familje.
“Kishim plan të kishim edhe një fëmijë”, thotë Anxhelina. Ai i ka thënë se do ndahet nga gruaja.
“Më ka kërku të….shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

loading...