Home / Lajme / Humbi 45 kilogram vetëm sepse shtoi një përbërës në kafe që ne të gjithë e kemi në frigorifer

Humbi 45 kilogram vetëm sepse shtoi një përbërës në kafe që ne të gjithë e kemi në frigorifer

Përveç stimulimit të vigjilencës së organizmit, nëse shtoni një përbërës në kafe është një eliksir i vërtetë për humbje peshe. Multimilioneri Dave Apspei zbuloi se me ndihmën e vetëm një përbërje që i shtoi kafesë kishte humbur 45 kilogramë. Sekreti është në yndyrna të mira që do të parandalojnë që organizmi juaj të ndihet i lodhur dhe i uritur, ja si duhet ta përgatitni kafen me këtë përbërës të mrekullueshem, shtypni posht reklamen dhe ju hapet video e përgatitjes:

loading...