Home / Kuriozitete / Ja Vlen ta Shikoni: ‘Po Sikur Të Të Tradhtojë Besi?’, Reagimi I Xhensilës Do T’ju Lërë Gojëhapur….(VIDEO)

Ja Vlen ta Shikoni: ‘Po Sikur Të Të Tradhtojë Besi?’, Reagimi I Xhensilës Do T’ju Lërë Gojëhapur….(VIDEO)

Ja Vlen ta Shikoni: ‘Po Sikur Të Të Tradhtojë Besi?’, Reagimi I Xhensilës Do T’ju Lërë Gojëhapur….E ftuar në emisionin të Roza Latit, Xhensila Myrtezaj u shpreh se thyerja e besimit ishte diçka që ajo nuk e falte. E si për ta bërë disi më të prekshme këtë temë, Roza tregoi se kur ishin takuar paraprakisht për emisionin, e kishte pyetur Xhensilën se nëse e kishte menduar që Besi mund ta tradhtonte, dhe shikoeni reagimin e papritur të Xhensilës që i la të gjithë gojëhapur, shtypni posht reklamen dhe ju hapet video befasuese:

loading...