Home / Lajme / Lajm Shokus: Tragjedi mbi tragjedi shikoni se kush vdiq mbi arkivolin e Florence Beqira…

Lajm Shokus: Tragjedi mbi tragjedi shikoni se kush vdiq mbi arkivolin e Florence Beqira…

Para pak momentesh ka mbërritur në aeroportin e Rinasit trupi i pajetë i Florenc Beqirit. 23-vjeçari nga Shkodra ndërroi jetë në spitalin e Marsejës me datë 22 dhjetor dhe deri dje trupi i tij i është nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore.Familjarë, miq, të afërm dhe të panjohur e kanë pritur mes lotësh dhe dhimbjeje trupin e Florencit sot në aeroport nga ku do nisen për në Shkodër, por pa pritur mbi arkivolin e Florence Beqiraj ndërroj jetë edhe…Shtypni poshtë reklamen prisni 2 sekonda dhe menjëher ju hapet kjo video drithëruese:

loading...