Home / Kuriozitete / MAHNITËSE: FOTO TE RRALLA TE ENI ÇOBANIT NUSE…GJEJA ME E BUKUR QE DO SHIHNI SOT

MAHNITËSE: FOTO TE RRALLA TE ENI ÇOBANIT NUSE…GJEJA ME E BUKUR QE DO SHIHNI SOT

Eni Çobani juristja me e famshme ne Shqiperi eshte kthyer ne nje nga personazhet me te dashura per publikun. E ftuar tek emisioni i pasdites tek Rudina ajo po flet per jeten e saj dhe ku e ka njohur bashkeshortin e saj. Ka zgjedhur te ndaj me te gjithe disa momente shume te bukura te dasmes se saj. Lumturia qe i rrezatonte ne fytyre tregon qe ajo ka qene shume e dashuruar me Avenirin,bashkeshortin e saj, Me poshte keni disa foto ku Eni eshte martuar dhe ka veshur fustanin e bardhe, shtypni posht reklamen dhe menjeher ju hapen fotot mahnitëse:

loading...